Wizualizacje z lotu ptaka -
Na potrzebę dużych inwestycji kiedy niezbędne jest pokazanie całego zakresu projektowanych powierzchni wykonujemy wizualizacje z lotu ptaka.
22054
page-template-default,page,page-id-22054,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.8,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Wizualizacje z lotu ptaka

Wizualizacje z lotu ptaka tworzone są  od wielu lat, ale zawsze to była prerogatywa dużych inwestorów, ze względów na duże koszty wykonania zdjęć lotniczych.

Od wieków człowiek patrzył w niebo marząc żeby zobaczyć ziemię z lotu ptaka. Dzisiaj każdy z nas, nie wychodząc z domu, ma taką możliwość. Ale zobaczyć, na etapie projektowania, jak będzie wyglądało nowe osiedle, stadion lub fabryka z lotu ptaka może nie każdy. Wizualizacja z lotu ptaka pozwala na to.

Biorąc pod uwagę zmniejszenie kosztów wykonania zdjęć lotniczych budżet na wykonanie wizualizacji z lotu ptaka znacznie się zmniejszył.

Nie jest to co prawda Know-how. Wizualizacje z lotu ptaka tworzone są  od wielu lat, ale zawsze to była prerogatywa dużych inwestorów, ze względów na duże koszty wykonania zdjęć lotniczych.  Na szczęśce postęp nie stoi w miejscu i na rynku pojawiły się lekkie urządzenia latające, które mogą wykonywać zdjęcia lotnicze z wysokości powyżej 200m n.p.t.  Biorąc pod uwagę zmniejszenie kosztów wykonania zdjęć lotniczych budżet na wykonanie wizualizacji z lotu ptaka znacznie się zmniejszył. Na dzień dzisiejszy nawet prywatny inwestor  planujący budowę domku jednorodzinnego jest w stanie zamówić wizualizację z lotu ptaka.

Wizualizacja z lotu ptaka  to idealny sposób na pokazanie inwestycji w najbardziej rozwinięty sposób, pokazanie z najlepszej strony!

Co daje wizualizacja z lotu ptaka? Jest to wygodne narzędzie do analizy terenu. Dobrze widoczna komunikacja, infrastruktura, otoczenie. Klient dobrze ocenia skale przedsięwzięcia, widzi walory terenu lub jego słabe punkty. Wizualizacja z lotu ptaka  to idealny sposób na pokazanie inwestycji w najbardziej rozwinięty sposób, pokazanie z najlepszej strony!